Ondernemersontbijt | Het Ziekenhuis “maatschappelijk gedreven ondernemen”
Namens de Vrienden van het IJsselland Ziekenhuis nodigen wij u uit voor het Ondernemersontbijt met bovengenoemd thema.
Tijdens het ontbijt krijgt u inzicht in de diverse geldstromen binnen het IJsselland Ziekenhuis door Martijn Vooijs ( Manager Financiën, Control en Verkoop ) en Lianne Boesten ( Klinisch Chemicus Algemeen Klinisch Laboratorium )
Gert Abma (penningmeester van de Stichting Vrienden van het IJsselland Ziekenhuis ) vertelt u over de noodzaak van de Vrienden van het IJsselland voor het ziekenhuis.
Dit alles onder leiding van Marianne van den Anker (bestuurslid Stichting Vrienden van het IJsselland Ziekenhuis en Ombudsman Rotterdam-Rijnmond).
Wanneer: | 30 mei 2023 |
Hoe laat: | Inloop vanaf 07:30 uur |
Programma: | Vanaf 08:00 uur tot 08:45 uur |
Einde ontbijt: | 09:30 uur |
Tijdens de gehele ontvangst kunt u genieten van een overheerlijk ontbijt verzorgd door het IJsselland Ziekenhuis en geserveerd door leerlingen van de Capelse scholen.
Waar: | IJsselland Ziekenhuis Prins Constantijnweg 2 2906 ZC Capelle aan den IJssel Personeelsrestaurant 1e etage |
AANMELDEN VOOR DIT ONTBIJT IS NOODZAKELIJK MET OOG OP DE VOORBEREIDINGEN
Gaan
-
Peter Regoord
-
Michel Uijlenbroek
-
Ilona Dierijck
-
jan-cees hordijk
-
Gert Abma
-
Wilco Koldenhof
-
Joël Meijering
-
Henk Goudberg
-
Casper de Vos Klootwijk
-
Wim Groenendijk
-
Hans Bouts
-
Dirk ten Have
-
Joke Meijer
-
Albert van Wijk
-
Ruud Kuipers
-
Anita Severijnen
-
Lianne Boesten
-
Martijn Vooijs
-
Jurgen Wielaard
-
Carel van Lynden
-
Klaas-Wouter van Vuuren
-
Jeroen van Westpointbeheer
-
I. van Meggelen
-
Phyllis Lander
-
Tim de Jager
-
Jeroen Immerzeel
-
Onno Trip
-
Mieke Hoobroeckx
-
Bob Janse
-
Jan cees hordijk
-
David Drogtrop
-
Lianne Witteveen
-
Johan Melein
-
Kees Schaap
-
Edgar ten Holder
-
Ruud Huising
-
Peter Veldhuis
-
Wim
-
Emiel Sprenger MSc.
-
Joke den Boer en Margot van der Haagen
-
Peter Oskam
-
Soraya van der Veldt en Merel Majoor
-
S. van Delft
-
Anton Maurik
-
Joel
-
Marc Vijver